Evin Çeksil Beyaz Eşya Altlığı Tekerlekli Makine Altlığı Çeksür İade Garantili Ürün Makina Altı

₺149,90

Evin Beyaz Eşya Altlığı Çek-Sil Makine Altlık Kilitleme mekanizmalı tekerlekleri sayesinde güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, sterilizasyon kabini gibi ağır eşyaları yerleştirerek taşımak için uygundur. Çamaşır, bulaşık makinesi ve fırın gibi metal eşyalarınıza stand olarak da kullanabilirsiniz..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri ile mutfağınızda aradığınız rahatlığa kavuşacak, mutfakta geçen anlarınızı keyifli hale getirecek, mutfağınızda şık bir görünüm elde edeceksiniz. İhtiyacınız olan gereçlere ulaşmak için iletişime geçeceğiniz tek adresiz. Geçmişte yaptığınız alışverişlerden kaynaklanan kötü tecrübelerinizi unutun artık. Belirlediğiniz bütün kriterlere eksiksiz uyum sağlayarak hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorulara net ve içtenlikle cevaplayarak güven içinde alacağınız bir hizmet ve ürün sizlere sunmaktayız.

Mutfak Gereçleri Ürünlerimiz ve Kalitemiz

Mutfağınıza yeni bir hava kazandırmak için aradığınız her türlü mutfak gereçlerini kategorimizde barındırmaktayız. Birbirinden farklı model ve şık tasarımları sizlerle buluşturarak, dekorunuzun eksik yönlerini tamamlıyoruz. Ürünlerimiz kendilerini her konuda kanıtlamış markalar tarafından üretilerek sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin hepsi hem ulusal hem de uluslara arası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. bu bağlamda sizlere sunduğumuz ürünlerimiz;

Dekoratif özelliği ile şık bir görünüm sağlayacak peçetelik,

Kesim ve parçalamanızı kolaylaştıracak bıçaklı rondolar,

Ekmeğinizi ilk andaki tazeliğinde koruyacak ekmeklikler,

Düzgün kesimlerinizi yapacağınız kesim tahtaları,

Tabaklarınızı yer kaplamadan yerleştireceğiniz tabaklık,

Dekoratif kaşıklıklar, 

Paslanmaz cezveler ve cezvelikler,

Yemek zevkinize kalite katacak çatal, bıçak ve kaşıklar,

Mutfak gereçlerinin olmaz ise olmazı dayanıklı tencere ve tavalar,

Dayanıklı üretilen çaydanlık, sefer taslarımız,

Firmamız ürünlerin hepsini son kontrollerin ardında sizlere göndermektedir. Seçmiş olduğunuz ürüne kolayca ulaşıp gönül rahatlığı içinde kullanacaksınız. Ürünlerimiz marka garantisi kapsamında sizlere sunulmaktadır. Ayrıca sipariş verdiğiniz andan itibaren ürün size ulaşıncaya kadar geçen süre firmamız güvencesi altındadır. Ürünlerde teslimatta herhangi bir kırılma, ezilme, boya dökülmesi, deforme olma vb. hasar oluşması durumunda yenisi ile ya da sizlerin belirlediği başka bir model ile anında değişimi yapılmaktadır. Firmamız alışverişinizden mağdur olmanız ve ek bir masrafa girmenizin önüne geçmektedir.

Mutfak Gereçleri Çalışma Stratejimiz

Firmamız, faaliyet gösterdiği sektörde piyasa araştırmaları kapsamında mutfak gereçleri kategorisinde en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. hem alış veriş anında hem de kullanımlarınızda kazançlı çıkacağınızı taahhüt etmekteyiz. Seçim yapmak için çeşitli sorular sorarak hazırladığınız seçim listenizin en başında yer almanın gururu ve sorumluluğu ile sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile faaliyet gösterdiğiniz alanda müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında çalışmaktayız. Ürünlerden şikayetçi olmanız, memnun kalmamanız ve bozuk ürünler çıkması durumunda, firmamız tarafından ödemiş olduğunu ücret hiçbir koşula bağlanmaksızın, herhangi bir kesinti yapılmadan eksiksiz olarak tarafınıza iade edilmektedir.

Mutfak gereçleri seçimi yapmak için sayfamızı istediğiniz zaman ziyaret ederek, geniş ürün portföyümüz inceleyebilirsiniz. Sunduğumuz hizmet ve markaların kalitesini araştırabilir, istediğiniz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Teslim ettiğimiz ürünler sonunda müşterilerimizin hakkımızda yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz, çalışma stratejimizi belirlemek için görüş ve önerileriniz bizimle paylaşarak yardımcı olabilirsiniz.