Pelikan 81550 Raylı Dolap İçi Çöp Kovası Gri 20 Lt

₺204,90

Kapasite: 20 Litre Yükseklik: 44,5 cm Derinlik: 43 cm Genişlik: 27,8 cm Dolaplarınızı daha verimli kullanmak için tasarlanmış dolap içi çöp kovası geniş iç hacimi ile kullanımda kolaylık sağlar. Çıkarılabilir iç hazne ile kolay temizlenir. Kapaklı yapısı sayesinde kokuyu hapseder. Çöp kutusunu çekince kutunun kapağı otomatik olarak kendiliği..

Pelikan Raylı Dolap Içi Çöp Kovası Paslanmaz Krom 16 Lt Litre Dolap İçi Raylı Çöp Tenekesi Raylı Çöp Tenekesi

₺189,90

• Modül Genişliği : 350 mm • Kapasite : 16 lt. • Mekanizma : Otomatik • Ürün ölçüleri : (GxDxY) 230x380x375 mm • Gövde Cinsi : Paslanmaz • Plastik Rengi : Metalik Gri..

Pelikan Raylı Dolap İçi Çöp Kovası Paslanmaz Krom 20+1 Lt Litre Dolap İçi Raylı Çöp Tenekesi Raylı Çöp Tenekesi

₺249,90

• Modül Genişliği : 400 mm • Kapasite : 20+1 lt. • Mekanizma : Otomatik • Ürün ölçüleri : (GxDxY) 273x440x420 mm • Gövde Cinsi : Paslanmaz • Plastik Rengi : Açık Gri..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Çöp Kovaları

Evinizde ve mutfağınızda kirli görüntüyü ortadan kaldırmak için çöp kovaları aradığınızda iletişime geçeceğiniz tek adresiz. Kalitemiz ve güven veren hizmetimiz ile belirlediğiniz tüm kriterlere eksiksiz olarak uyum sağlayarak daha önce yaşadığınız olumsuz tecrübeleri ortadan kaldırıyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları net ve içtenlik ile cevaplayarak güven içinde alacağınız bir hizmet ve ürün sunuyoruz.

Çöp Kovaları Ürünlerimiz ve Kalitemiz

Evinizin dekoru ile uyum sağlayacak çöp kovaları, istediğiniz her an elinizin altında olarak sizleri temiz ve hijyenik bir görüntü ile buluşturacak. Birbirinden farklı model ve şık tasarımlarımız ile çöplerinizin kötü görüntüsünü yok ederek dekorunuzu ön plana çıkarıyoruz. Ürünlerimiz kendilerini kanıtlamış markalar tarafından üretilerek sizlere sunulmaktadır. Ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına eksiksiz olarak uygunluk içermektedir. Size sunmuş olduğumuz ürünlerimizin bazıları;

Plastik, metal seçenekleri ile size uyumlu olanı seçebilirsiniz,

Sensörlü kovalar ile kullanım açısından rahatlığa ulaşacaksınız,

Pedallı kovalar ile elinizi kullanmanıza gerek kalmadan çöplerinizi atacaksınız,

Raylı kovalar ile kullanımınızdan sonra kova görüntüsünü ortadan kaldırabilirsiniz,

Geniş hacimli kovalar ile çok fazla çöpü ortadan kaldırabilirsiniz,

Suya ve darbelere dayanıklı kovalar ile uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz,

Firmamız, çöp kovalarını son kontrollerin ardından sizlere kısa sürede alıp kullanmanız için hızlı bir şekilde göndermektedir. Ürünlerimizin hepsi markaların garantisi kapsamında sizlere sunulmaktadır. Ayrıca kova siparişinizin ardında size teslim edilene kadar geçen süre firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Teslimat süresi içinde herhangi bir kırılma, ezilme, boya dökülmesi, deforme olma vb. sorun olması durumunda ürünü yenisi ile ya da sizlerin belirleyeceği farklı bir model ile anında değişimini yerine getirmekteyiz. Firmamız, yapacağınız alışveriş sonrasında mağdur olmanızın ve ek bir maliyet oluşmasının önüne geçmektedir.

Çöp Kovaları Vizyonumuz

Firmamız bulunduğu sektörde piyasa koşullarına göre en uygun çöp kovaları fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Hem alışveriş anında hem de ürün kullanımı esnasında kazançlı çıkacağınızın garantisi vermektir. Yaptığınız araştırma neticesinde hazırladığınız tercih listenizin en başında yer almanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktayız.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile başladığımız faaliyet hayatında kendimize hedef olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında hizmet vermekteyiz. Bu durumda kovalardan memnun kalmadığınız, şikayetçi olma durumunuz olması halinde, firmamız tarafından ödemiş olduğunuz ücretin tamamı hiçbir kesinti olmadan, herhangi bir neden aramaksızın tarafınıza iade etmektedir.

Çöp kovaları seçiminiz için dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret edebilir, geniş ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. Hizmetimiz ve marka kalitemiz hakkında araştırmalar ve karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Teslim ettiğimiz ürünler sonrasında müşterilerimizden gelen yorumları okuyabilirsiniz. Her geçen gün büyüyerek devam ettiğimiz sektörde, çalışma stratejimizin belirlenmesi konusunda görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak yardımcı olabilirsiniz.