Beyaz Eşya

Beyaz eşya konusunda sizleri rahata kavuşturacak, yaptığınız işleri eğlenceli hale getirecek her türlü eşyayı aradığınızda bulabileceğiniz tek adresiz. Daha önce yapmış olduğunuz olumsuz tecrübeleri ortadan kaldırmak için belirlediğiniz bütün kriterlere eksiksiz olarak uyum sağlıyoruz. Aklınızda var olan tüm sorulara net ve içtenlik ile cevap vererek güven içinde kullanacağınız eşyaları sizler ile buluşturuyoruz.

Beyaz Eşya Ürünlerimiz ve Kalitelerimiz

Ev dekorunuza uyumlu birbirinden farklı ve şık tasarımları ile beyaz eşya ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı gönderim ile eşyalarınızı kısa zaman içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi kendini her konuda kanıtlamış markalar tarafından üretilerek sizlere sunulmaktadır. Eşyalarımızı ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uygun olarak hazırlanıp sizlerle buluşuyor. Sizlere konforu ve rahatlığı sunan ürünlerimiz;

Geniş içi hacmi ile bütün çamaşırları aynı anda yıkayabileceğiniz çeşitli model ve devirlerdeki çamaşır makinelerimiz, makineden çıkan kıyafetleri ıslaklık olmadan kullanabilmeniz için kurutma makinelerimiz,

Gıdalarınızı ilk günkü tazeliği ile koruyacak, ayarlanabilir özelliği ile geniş buzdolaplarımız,

Işıl ışıl bulaşıklara kavuşacağınız, tasarruf ettirecek, geniş iç büyüklüğündeki bulaşık makinelerimiz,

Lezzetli yemekleri pişirebileceğiniz, börek ve pasta konusunda iddialı konuma getireceğiniz ve mutfağın dumanı ve kokusunu anında yok edecek beyaz eşya seti fırın, ocak ve davlumbazlarımız,

Yiyeceklerinizi saklayabileceğiniz, mevsiminde olmasa da sebze ve meyvelerinizi yiyebileceğiniz derin dondurucularımız,

Firmamız, bütün ürünleri son kontrolleri sonunda sizlere göndermektedir. Eşyalarımız markaların sunmuş olduğu garanti kapsamında kullanımınıza verilmektedir. Ayrıca siparişi verdikten sonra elinize ulaşıncaya kadar geçen teslimat süresi firmamız güvencesi altındadır. Bu süre içinde eşyalarda kırılma, ezilme, boya dökülmesi, çizilme vb. hasarlar olması durumunda eşya yenisi ile ya da sizlerin belirlediği başka bir model ile anında değişimi yapılmaktadır. Firmamız sizlerin mağdur olması ve ilave maliyet içine girmenizin önüne geçiyor.

Beyaz Eşya Kategorisinde Vizyonumuz

Firmamız bulunduğu sektörde beyaz eşya kategorisinde piyasa karşılaştırmalarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Hem alışveriş anında hem de kullanımlarınızdan sonra kazançlı olacağınızın garantisiniz vermektedir. Seçim yaparken yaptığınız araştırmalar neticesinde hazırladığınız tercih listesinin en başında yer almanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz.

Kaliteden ödün vermeyen anlayış ile çalışan firmamız, kendisine belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ışı altında hizmet vermektedir. Bu bağlamda, ürünlerimizde herhangi bir şikayet olması, memnun olmadığınız bir durum halinde, firmamıza ödemiş olduğunuz ücret herhangi bir kesintiye uğramadan, hiçbir koşul aramadan tarafınıza eksiksiz iade edilmektedir.

Beyaz eşya ararken sayfamızı ziyaret edebilir, sunmuş olduğumuz çeşitli ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmet ve marka kalitemizi araştırabilir, dilediğiniz karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ve teknik ekibimize ulaşıp sorununuzu kısa süre içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Teslim ettiğimiz eşyalar sonunda müşterilerimizce yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.