Bidesenal Çift Kişilik Başlık Baza Başlığı 150 Cm Kızaklı Krem Renk

₺179,00

ÇİFT KİŞİLİK BAZA VE KARYOLALARIN TAMAMINA UYUMLUDUR 150 CM DİR 150 CM KIZAKLI DERİ BAZA BAŞLIĞI 1.SINIF SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR. KOLAY TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR 1.SINIF SUNTALAM MALZEME KULLANILMIŞTIR. ÜRÜNÜMÜZ YENİ SİSTEM KIZAKLI OLMASI DOLAYASIYLA HER MARKA VE MODELE UYUMLUDUR. KOLAY MONTAJ YAPILABİLİR. -KREM RENKLİ ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 150*..

Bidesenal Çift Kişilik Başlık Baza Başlığı 150 Cm Kızaklı Siyah Renk

₺199,90

ÇİFT KİŞİLİK BAZA VE KARYOLALARIN TAMAMINA UYUMLUDUR 150 CM DİR  150 CM KIZAKLI DERİ BAZA BAŞLIĞI 1.SINIF SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR.  KOLAY TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR 1.SINIF SUNTALAM MALZEME KULLANILMIŞTIR.  ÜRÜNÜMÜZ YENİ SİSTEM KIZAKLI OLMASI DOLAYASIYLA HER MARKA VE MODELE UYUMLUDUR. KOLAY MONTAJ YAPILABİLİR. -SİYAH RENKLİ ÜRÜN ÖLÇÜLERİ ..

Bidesenal Tek Kişilik Baza Başlığı 90 Cm Deri Baza Başlık Beyaz Kızak Sistemli Kapitoneli Karyola Başlığı

₺159,90

90 CM KIZAKLI DERİ BAZA BAŞLIĞI 1.SINIF SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR.  KOLAY TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR 1.SINIF SUNTALAM MALZEME KULLANILMIŞTIR.  ÜRÜNÜMÜZ YENİ SİSTEM KIZAKLI OLMASI DOLAYASIYLA HER MARKA VE MODELE UYUMLUDUR. KOLAY MONTAJ YAPILABİLİR. BEYAZ RENK ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 90*105 CM DİR ÜRÜN çerçeve döşeme kısmı kalınlığı 4 cm YATAK VE BAZA FİYATA ..

Bidesenal Tek Kişilik Baza Başlığı 90 Cm Deri Baza Başlık Krem Kızak Sistemli Kapitoneli Karyola Başlığı

₺139,00

90 CM KIZAKLI DERİ BAZA BAŞLIĞI 1.SINIF SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR.  KOLAY TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR 1.SINIF SUNTALAM MALZEME KULLANILMIŞTIR.  ÜRÜNÜMÜZ YENİ SİSTEM KIZAKLI OLMASI DOLAYASIYLA HER MARKA VE MODELE UYUMLUDUR. KOLAY MONTAJ YAPILABİLİR. KREM RENK ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 90*105 CM DİR ÜRÜN çerçeve döşeme kısmı kalınlığı 4 cm  ..

Bidesenal Tek Kişilik Baza Başlığı 90 Cm Deri Baza Başlık Pembe Kızak Sistemli Kapitoneli Karyola Başlığı

₺139,00

90 CM KIZAKLI DERİ BAZA BAŞLIĞI 1.SINIF SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR.  KOLAY TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR 1.SINIF SUNTALAM MALZEME KULLANILMIŞTIR.  ÜRÜNÜMÜZ YENİ SİSTEM KIZAKLI OLMASI DOLAYASIYLA HER MARKA VE MODELE UYUMLUDUR. KOLAY MONTAJ YAPILABİLİR. PEMBE RENK ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 90*105 CM DİR ÜRÜN çerçeve döşeme kısmı kalınlığı 4 cm  ..

Bidesenal Tek Kişilik Baza Başlığı 90 Cm Deri Baza Başlık Siyah Kızak Sistemli Kapitoneli Karyola Başlığı

₺139,00

90 CM KIZAKLI DERİ BAZA BAŞLIĞI 1.SINIF SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR.  KOLAY TEMİZLENEBİLİR SİLİNEBİLİR 1.SINIF SUNTALAM MALZEME KULLANILMIŞTIR.  ÜRÜNÜMÜZ YENİ SİSTEM KIZAKLI OLMASI DOLAYASIYLA HER MARKA VE MODELE UYUMLUDUR. KOLAY MONTAJ YAPILABİLİR. SİYAH RENK ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 90*105 CM DİR ÜRÜN çerçeve döşeme kısmı kalınlığı 4 cm YATAK VE BAZA FİYATA ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Yatak Başlığı