MOBİLYA

Evinize, odanıza tam uyumlu mobilyalar ile ortamınıza yeni bir hava kazandırıp, şık bir görünüm kazandıracaksınız. Kalite ve sağlam mobilya aradığınızda iletişime geçmeniz gereken tek adresiz. Önce yaşadığınız olumsuz tecrübeleri unutun. Belirlediğiniz tüm kriterlere eksiksiz uyum sağlıyor, aklınızdaki tüm soruları içtenlikle ve net bir şekilde cevaplayarak huzurlu ve güvenli bir ürün alışverişi sizlere sunuyoruz. Alışveriş anınızdan kullanımınıza kadar ürünlerimizden kazançlı çıkacağınızın taahhüdünü sizlere veriyoruz.

Mobilya Kalitemiz

Evlerinize konfor katacak mobilyalar ile hem rahat ve huzurlu vakit geçireceksiniz hem de misafirlerinizi onlara yakışır şekilde ağırlayacaksınız. Birbirinden farklı model ve şık tasarımlar ile evinizin dekoruna tam uyum sağlayacak göz alıcı güzelliğe kavuşturacaksınız evinizi. Kalite konusunda kendini kanıtlamış markaların ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına eksiksiz uyum sağlamaktadır. Ürünlerimiz;

Kolay montajı ile hızlı bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

Hızlı bir montaj ve demontaj özelliği ile dilediğiniz yere kurup taşıyabilirsiniz.

Suya ve darbelere dayanıklı yapısı ile sorun yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Çeşitli renk ve model seçenekleri ile eşyalarınıza uyumunu kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Birlikte kullanacağınız eşyalara uyumu ile eşyalarınızın güzelliği ve kalitesini ön plana çıkarabileceksiniz.

Firmamız mobilya ürünlerinin hepsini son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere göndermektedir. Ürünlerimizin hepsi kaliteli markaların garantisi altında satılmaktadır. Ayrıca firmamız, ilk siparişinizden sizlere teslim edilene kadar geçen süreci güvencesi altına almaktadır. bu süre içinde herhangi bir kırılma, ezilme, çizilme, renk solması vb. sorunların olması halinde ürünü yenisi ile ya da sizlerin belirleyeceği başka bir modelle anında değişiminiz yapmaktadır. Firmamız sizlerin mağdur olması ve mobilyalarınız için ilave bir maliyet yükünün altına girmenizin önüne geçmektedir.

Mobilya Konusunda Vizyonumuz

Firmamız, faaliyet gösterdiği mobilya sektöründe piyasa şartlarının çok altında bulunan en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Yaptığınız karşılaştırmalar, araştırmalar neticesinde tercih listenizin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluk ile sizlere en iyisini sunmaya çalışmaktayız. Sizleri istediğiniz model ile kolay ve hızlı şekilde kavuşturuyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile çıktığımız bu hizmet yolunda kendimize belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda çalışmaktayız. ürünlerimizde şikayetçi olmanız ya da memnun olmamanız durumunda, firmamız tarafınıza ödemiş olduğunuz ücreti herhangi bir kesinti yapmadan, hiçbir şata dayanmadan sizlere eksiksiz olarak iade etmektedir.

Araştırma yaparken dilediğiniz zaman sayfamıza girerek mobilya çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Beğendiniz modeli ve markasını istediğiniz gibi karşılaştırabilirsiniz. Teslim ettiğimiz ürünler sonrasında müşterilerimizden gelen, hizmet ve ürün yorumlarını inceleyebilirsiniz. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz müşteri temsilci ve teknik ekibimiz ile sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Değerli görüş ve önerileriniz bizimle paylaşarak, büyüyerek devam ettiğimiz bu sektörde yeni çalışma stratejimizin belirlenmesinde bizlere yardımcı olabilirsiniz.