Briket Şömine Odunu Meşe Ve Gürgen Kullanılarak Üretilmiştir.20kg

₺119,90

% 100 çevre dostudur Endüstriyel veya ormansal atık durumunda olan meşe ve gürgenden üretilmektedir Özel kalıp şekli ile en iyi yanma performansını sunmaktadır Dış kısmı altıgen olup, ortası delik şekilde üretilmektedir 20 adet paket içeriği Ağırlık: 20 kg  ..

Briket Şömine Odunu Meşe Ve Gürgen Kullanılarak Üretilmiştir:10 K

₺79,90

% 100 çevre dostudur Endüstriyel veya ormansal atık durumunda olan meşe ve gürgenden üretilmektedir Özel kalıp şekli ile en iyi yanma performansını sunmaktadır Dış kısmı altıgen olup, ortası delik şekilde üretilmektedir 10 adet paket içeriği Ağırlık: 10 kg  ..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Şömine Aksesuarları

Şömine aksesuarları, şömine önünde daha güzel ve eğlenceli vakitler geçirmeniz, kullanım kolaylığı ile şöminenin kontrolünün sizde olmasını sağlamaktadır. Aksesuar seçimi yaparken hazırlamış olduğunuz tüm sorulara eksiksiz ve net bir şekilde cevaplayarak, güven içinde alacağınız bir hizmet size sunmaktayız. Daha önce yaşamış olduğunuz olumsuz tecrübeleri ortadan kaldırmak için kaliteli hizmet ve ürünleri sizler ile buluşturuyoruz.

Şömine Aksesuarları Ürünlerimiz Ve Kalitemiz

Kaliteli zamanlar, keyifli anlar ve unutulmaz anılar yaşamak için şömine aksesuarları ile şöminenizin eksiklikleriniz tamamlayacaksınız. Birbirinden faklı model ve şık tasarımlar ile güzel görünüm elde edebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bütün ürünlerimiz kendisini kanıtlamış markalar tarafından üretilip sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimiz ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uyum sağlamaktadır. Kolaylığa ulaşabileceğiniz ürünlerimiz;

Uzun, yanmaz ve yapışmaz maşalar ile ateşi istediğiniz gibi kontrol altına alabileceksiniz.

Sağlam metalden üretilen kürekler ile şömine küllerini kolayca temizleyebileceksiniz.

Odun kovaları ile odunları rahatça taşıyacak, şömine etrafında dağınık durmasının önüne geçecek ve güzel bir görünüme zemin hazırlayacaksınız.

Farklı modellerdeki siperlikler ile şömine ısısını kontrol edebilecek ve ateşin dışarı çıkmasının önüne geçebileceksiniz.

Paslanmaz borular ile şömine dumanını rahatça dışarı aktaracaksınız.

Sizlere sunduğumuz şömine aksesuarlarındaki desen ve modeller ile dekor olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz tün kontrollerin sonrasında teslim edilmek üzere sizlere gönderilmektedir. Aksesuarlarımızın hepsi markaların sunmuş olduğu garanti kapsamında yer almaktadır. Ayrıca ilk siparişinizi verdikten sonra ürünlerin sizlere ulaşıncaya kadar geçen süreyi güvencemiz altına almaktayız. Bu süreçte ürünlerde herhangi bir deforme olma, ezilme, kırılma vb. sorunlar olması halinde, ürünler yenisi ya da sizlerin belirlediği farklı bir modelle anında değişimini yerine getirmekteyiz.

Şömine Aksesuarları Vizyonumuz

Firmamız, bulunduğu sektördeki piyasa koşullarındaki en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Fiyatlarımız ve kullanım kalitemiz ile ürünlerimizde hem alışveriş anında hem de şömine aksesuarlarını kullanım aşamasında kazançlı çıkacağınızı taahhüt etmekteyiz. Aksesuar seçiminizde hazırladığınız listenin en başında olmanın yüklediği sorumluluk ve sağladığı onur ile sizlere daha iyisinin sunmak için hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret ederek, geniş ürün yelpazemizi inceleyebilir ve satışta olan markalarımızın kalitesini istediğiniz karşılaştırmalar ile araştırabilirsiniz. Sorunlarınızı bize ileterek hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Saha önce teslim etmiş olduğumuz ürünler sonrasında müşterilerimizin yapmış olduğu yorum ve eleştirileri inceleyerek hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Faaliyete ilk geçtiğimizde kendimize belirlediğimiz müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda çalışmaktayız. Bu bağlamda teslim edilen şömine aksesuarları ürünlerimizde şikayetçi olmanız ve memnun kalmanız durum ortaya çıkması halinde ödemiş olduğunuz ücreti tarafınıza hiçbir neden aramaksızın, eksiksiz olarak iade etmekteyiz. Sizlerden gelen öneriler ile gelişerek devam ettiğimiz hizmetimizde, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak çalışma stratejimiz belirlememizde bize yardımcı olabilirsiniz.