Stokta Yok

Bosch X-line Seri 34 Parça Delme Ve Vidalama Seti

₺79,90

Bosch X-Line Seri 34 Parça Delme ve Vidalama Seti 5 HSS metal matkap ucu Ø 2-5 mm 5 taş matkap ucu Ø 5-8 mm 5 ahşap matkap ucu Ø 4-8 mm 13 vidalama ucu, U = 25 mm PH 1/2/3, PZ 1/2/3, S 4/6/7, T 15/20/25/30 3 Lokma anahtarı Ø 7/8/10 mm 1 adet lokma anahtarı adaptörü 1 üniversal tutucu, manyetik 1 havşa açıcı  ..

Space 18 Bar 300 Psı Hava Kompresörü Araç İçi Havalı Korna

₺99,99

Hava Kompresörü 300 PSI  Çakmaklık girişli 12 Volt  İçerisinde her türlü lastiğe uyumlu şişirme aparatları mevcut.  Aralıksız 1 saat çalışabilme   Hava basınç göstergeli  Değişik ürünler şişirmeye yarayan aparatlar  300 psiye kadar havayı 18 bar ile basabilir  16,5 cmx12,5cmx9cm  Kullanım Alanları:  12 V sahip otomobil, hafif ve ticari araçlar vb...

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Tornavida ve Tornavida Setleri

Tornavida ve tornavida setleri ile her türlü işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir, yapacağınız işlerde bir usta olabilirsiniz. Yaşadığınız olumsuz tecrübeleri ortadan kaldırmak için, aklınızda var olan tüm sorunlarınızı eksiksiz ve net bir şekilde cevaplıyoruz. Seçiminizi yaparken istediğiniz kriterlerin hepsine tam olarak uyum sağlayarak hizmet vererek, güven içinde yapacağınız bir alışveriş imkanı sunmaktayız.

Tornavida ve Tornavida Setleri Kalitemiz

Yapacağınız tamirat işlemlerinde sizlere kolaylık sağlayan tornavida ve tornavida setleri firmamızın güvencesi ile size sunulmaktadır. Birbirinden farklı çeşitleri ile sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerin hepsi kendilerini kanıtlamış markalar tarafından üretilmektedir. Ürünlerimizin hepsi ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına uyum sağlamaktadır. Bu bağlamda;

Her türlü vidayı sökebilir ya da takabilirsiniz,

Şarjlı setlerimiz ile kendinizi yormadan vidalama işlemlerini yerine getirebilirsiniz,

Kullanıma kolaylığı sağlayan ürünlerimiz ile en zor noktalardaki vidalama işlemini rahatça yapabilirsiniz,

Kalite ve sağlamlığı ile defalarca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz,

Suya ve darbelere dayanıklı ürünlerimizin muhafazasını kolayca yerine getirebilirsiniz,

Tornavida ve tornavida setleri ürünlerimiz tüm detaylı kontrollerin ardından sizlere gönderilmektedir. Marka garantisi kapsamında bulunan ürünler, ilk siparişinizden sizlere teslimatı yapılıncaya kadar geçen süre firmamız tarafında güvence altına alınmaktadır. Teslim edilen ürünlerimizde herhangi bir, kırılma, ezilme, deforme olma vb. sorunların oluşması durumunda ürünü yenisi ile ya da sizlerin belirlediği başka bir modelle anında değişimini yerine getiriyoruz. tüm sürecin güvence altına alınması ile sizlerin mağdur olması ve ilave bir maliyet yükü altına girmenizin önüne geçiyoruz.

Tornavida ve Tornavida Setleri İlkelerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde piyasa koşulları göz önüne alındığında firmamız, en uygun fiyat seçenekleri ile çalışmaktadır. Hem alışveriş anında hem de kullanıma başlamanız da maddi ve manevi kazanç sağlayacağının taahhüdünü vermekteyiz. Tornavida ve tornavida setleri alırken, hazırladığınız tercih listesinin en başında olmanın vermiş olduğu guru ve omuzlarımıza yüklediği sorumluluk ile sizlere daha iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz zaman, kolayca ulaşabileceğiniz sayfamızı ziyaret edebilir, geniş ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. Satıştaki ürünlerimizin marka kalitesini araştırabilir, istediğini yönleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Daha önce alışveriş yapan müşterilerimizin firmamız hakkında yapmış olduğu yorumları okuyabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çalışmaya başladığımız ilk anda kendimize belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmaktayız. Bu bağlamda ürünlerimizden şikâyetçi olma veya memnun kalmama durumu olması halinde, ödemiş olduğunuz tornavida ve tornavida setleri ücretini tarafınıza herhangi bir koşul aramaksızın eksiksiz bir şekilde iade etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışı içerisinde çalışan firmamız sizlerden gelen yönlendirmeler ile her geçen gün büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni çalışma stratejimizi belirlemek adında değerli görüş ve önerilerinizi bizimle istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.