Sobalar

Sobalar ile soğuk geçen günleri istediğiniz sıcaklığa kavuşturacak, ortamınızı nostaljik bir havaya büründüreceksiniz. Önceki sobalarınız ile yaşadığınız kötü tecrübeleri artık unutun. Soba seçiminde belirlediğiniz tüm kriterlere eksiksiz uyum sağlayarak ve aklınızdaki tüm sorulara net ve tam bir şekilde cevap vererek güvenli bir hizmet sunmaktayız. Dayanıklı ürünlerimiz ile uzun süre ortamınızı sıcacık tutacaksınız.

Sobalar Kategorisindeki Kalitemiz

Isınmanın kolay ve az maliyetli olan yöntemi sobalar ile evinizde yaz esintisi yaşayacaksınız. Birbirinden farklı model ve şık tasarımları ile sizlere sunduğumuz ürünlerimiz evinizin dekorasyonuna uyum sağlayarak güzel bir görünüm sizlere sunacaktır. Soba konusunda kendini kanıtlamış markaların üretmiş olduğu ürünlerimiz, ulusal ve uluslar arası tüm kalite standartlarına eksiksiz olarak uyum sağlamaktadır. Evinizin havasını değiştirecek ürünlerimiz;

Etkileyici görüntüsü ile kuzine sobalarımız ile istediğiniz sıcaklığa ulaşırken bir yandan da fırın bölümünde dilediğiniz fırın yemeğini yapabilirsiniz.

Uyuyan soba modelimiz ile evin ısısını kendinize göre ayarlayabilir, sobanın ne zaman yanıp ne zaman söneceğine karar verebilirsiniz.

Tuğlalı ve döküm sobalarımızı kullanarak sağlamlığı yakından göreceksiniz.

Yuvarlak sobalarımız ile yer sorunu yaşamadan rahatça ısınabileceksiniz.

Şömineli kömür sobalar ile nostaljik esintiler eşliğinde ısınacaksınız.

Ürünlerimizin hepsi sizlere marka garantisi ile sunulmaktadır. Detaylı kontroller sonrasında ürünleri sizlerin belirleyeceği adrese göndermekteyiz. Ayrıca ilk siparişinizden ürünün elinize ulaşıncaya kadar geçen süre firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Bu süre içinde üründe kırılma, ezilme, deforme olma, boya dökülmesi vb. sorunlar olması halinde firmamız ürünü yenisi ile ya da sizlerin belirlediği farklı bir model ile anında değişimini yapmaktadır. Firmamız sizlerin mağdur olması ve ilave bir maliyete girmenizin önünde geçmektedir.

Sobalar İle İlgili Çalışma Stratejimiz

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde en uygun fiyat seçenekleri ile sobaları sizlere sunmaktadır. Hem alışveriş anında hem de ürünün kullanımında kazançlı çıkacağınızın taahhüdünü vermektedir. Belli kriterler doğrultusunda hazırlamış olduğunuz soba seçim listenizin ilk sırasında olmanın vermiş olduğu gurur ve yüklemiş olduğu sorumluluk ile titizlik içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret ederek geniş ürün yelpazemizi inceleyebilir, sizlere sunmuş olduğumu markaların kalite araştırmasını yapabilirsiniz. Daha önce teslim ettiğimiz siparişler sonrasında müşterilerimiz tarafından hakkımızda yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek sorununuzu hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Faaliyete ilk başladığımız günde kendimize belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda almış olduğunuz sobalar ile ilgili herhangi bir şikayetinizin olması, üründen memnun kalmama durumu halinde ödemiş olduğunuz ücreti tarafınıza hiçbir koşul aramadan eksiksiz olarak iade ediyoruz. Sizlerden gelen talep ile yolumuza her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz. Bundan dolayı çalışma stratejimizin belirlenmesinde bizlere yardımcı olmak adına görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.