Stokta Yok

Alpha Tools Css 4.8at 4,8v Şarjlı Vidalama Matkap Seti 24 Parça Tornavida

₺109,90

Güç:4.8 V, Sağ Sol Dönüş, Yüksüz Hızı: 300 Dev/Dk, Led 'Li Akü Şarj Göstergesi, Led Işıklı, 24 Parça aksesuar seti dahildir. 5x20x34cm 800gr  ..

Wisent Whl81 81 Parça El Aleti Çantası

₺899,90

Wisent Whl81 81 Parça El Aleti Çantası Wisent tarafından hazırlanan WHL 81 el aleti seti, her işde ve her atölyede vazgeçilmez bir settir. Çok yönlü araçlar geniş bir uygulama yelpazesi sunar. Çeşitli pense, çekiç, tornavidalar, anahtarlar ve daha pek çok alet bu setin içerisindedir. Mandalı kilitleri ile tüm parçalar sabitlenebilir. Ergonomik tasa..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Matkap ve Matkap Setleri

Sizlere sunduğumuz matkap ve matkap setleri ile artık evinizin tamir işlerinde bir usta olacaksınız. Zor işlemler, sabitlemeler sizler için artık çok basit olacak. Daha önce yaşamış olduğunuz kötü tecrübenizi ortadan kaldırmak adına, seçim yapmak için belirlediğiniz kriterlere tam olarak uyum sağlıyoruz. Aklınızdaki bütün soruları net ve eksiksiz bir şekilde cevaplayarak aradığınız kaliteye ulaşmanızı sağlamaktayız.

Matkap ve Matkap Setleri Kalitemiz

Tamir ve tadilatın kolaylığı olan matkap ve matkap setleri firmamız kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Birbirinden farklı model, boyut ve güçteki ürünlerimiz, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uyum sağlamaktadır. Ürünlerimiz kendini her konuda kanıtlamış markalar tarafından üretilerek sizlere sunulmaktadır. Değişik modeller ile sunduğumuz ürünlerimiz ile;

Duvarın kalınlığı ne olursa olsun delme işlemini çok basit bir şekilde yerine getireceksiniz,

Set içerisinde yer alan çeşitli uçlar ile istediğiniz genişlikte delik açabilirsiniz,

Matkaplara uyumlu tornavida uçları ile zorlu vidalama ya da vida sökme işlemini çok kolaylaştıracaksınız,

Çeşitli büyüklükteki uçları, sağlamlığı ile defalarca herhangi bir sorun yaşamadan kullanacaksınız,

Temizleme ve yağlama işlemleriniz çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz,

Matkap ve matkap setleri konusunda çok dikkatli davranan firmamız, ürünleri sizlere tesliminden önce detaylı şekilde kontrollerini yapmaktadır. Ürünlerimizin hepsi en küçük parçasına kadar marka garantisi altındadır. Yarıca firmamız, ilk siparişinizden başlayarak sizlere ulaşıncaya kadar süre içinde ürünlerimize, deforme olma, kırılma, ezilme, elektrik akımı sorunu vb. herhangi bir sorun olması halinde ürünü yenisi ya da sizlerin belirlediği başka bir model ile anında değişimini yapmaktadır.

Matkap ve Matkap Setleri Çalışma Stratejimiz

Firmamız, bulunduğu sektörde piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Matkap ve matkap setleri alışverişi anında ve sonraki kullanımınızda kazanç sağlayacağınız güvencemiz altındadır. Hazırladığınız seçim listenizin ilk sırasında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile sizlere en iyisini sunmak için hizmet vermekteyiz. Geniş ürün portföyümüz ile aradığınız her şeye kolay ulaşmanız için çalışmaktayız.

Dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret ederek, ürünlerimizi inceleyebilir, kalitemizi araştırabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimiz ve markalarımız hakkında istediğiniz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Daha önce teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünler sonucunda müşterilerimizden gelen yorum ve eleştirileri inceleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman bizimle irtibata geçip, sorununuzu bize aktararak, kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. 

İlk faaliyete geçtiğimiz günden itibaren belirlediğimiz müşteri memnuniyet ilkesi ışığında, sizlere teslim edilen matkap ve matkap setleri ürünlerimizde şikâyetçi olmanız ve memnun olmama durumunda, ödemiş olduğunuz ücret tarafınıza eksiksiz bir şekilde hiçbir neden aranmaksızın iade edilmektedir. Sizlerden gelen önerileri ile her geçen gün büyüyerek hizmet vermeye devam eden firmamız için, görüş ve taleplerinizi bizimle paylaşarak, çalışma stratejimizi belirlememizde bizlere yardımcı olabilirsiniz.