80 Kg Taşıma Kapasiteli Plastik Raf Seti Çiçek Rafı

₺129,90

Plastik raf 4 zeminli 30x60x143 cm Taşıma kapasitesi 80kg..

Bidesenal 5 Raflı Depo Metal Raf Seti Galvanizli 180 X 90 X 45 Cm Yük Rafı 1 Ton 325 Kg Toplam Kapasiteli

₺349,90

Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf Ebatlar: 180 x 90 x 45 cm Taşıma kapasitesi 265 kg Galvaniz *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir.  ..

Bidesenal Metal Raf Beyaz Depo Rafı Evrak Rafı Kiler Raf Seti

₺179,90

Metal raf seti 4 zeminli 30x80x150 cm Beyaz *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir.  ..

Bidesenal Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Katlı 1325 Kg Depo Rafı

₺349,90

*Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf *Ebatlar: 180 x 90 x 45 cm *Taşıma kapasitesi 265 kg *Fırın Boyalı Paslanmaz *Ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi Dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay kurulumu,hafif gövdesi ve her rafı 265kg"a kadar taşıma kapasitesi ile bir çok malzemeyi düzenli tutar. Her ra..

Bidesenal Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 1 Ton 325 Kg Taşıma Kapasiteli Depo Rafı

₺349,99

Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf Ebatlar: 180 x 90 x 45 cm Taşıma kapasitesi 265 kg Fırın Boyalı Paslanmaz *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir. Ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi Dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay kurulumu,hafif gövdesi ve her rafı 265..

Bidesenal Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 875 Kg Taşıma Kapasiteli Maxımum Kalite Yeni Ürün

₺279,90

çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf ebatlar: 176 x 75 x 35 cm taşıma kapasitesi 175 kg ürün demonte olarak teslim edilmektedir. aksesuarlar fiyata dahil değildir. ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay kurulumu,hafif gövdesi ve her rafı 175kg"a kadar taşıma kapasi..

Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 875 Kg Taşıma Kapasiteli

₺259,90

Stabil Raf Sistemi 176*75*35 dayanıklı ve sağlam yapısı ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar Teknik Özellikler   Malzeme Galvaniz İskelet Yükseklik 176 cm Genişlik 75 cm Derinlik 35 cm Renk Gri Raf Adeti 5 Adet Raf Taşıma Kapasitesi 175 kg ..

Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 875 Kg Taşıma Kapasiteli Depo Rafı

₺279,00

Paslanmaz Galvaniz İskelet Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf 875 Kg Kapasiteli Ebatlar: 180 x 90 x 40 cm Taşıma kapasitesi Her Raf İçin 175 kg *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir. Ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi Dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay k..

Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 875 Kg Taşıma Kapasiteli Depo Rafı

₺259,90

Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf Ebatlar: 180 x 90 x 45 cm Taşıma kapasitesi 175 kg Fırın Boyalı Paslanmaz *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir. Ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi Dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay kurulumu,hafif gövdesi ve her rafı 175..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Depo Rafları

Sizlere depolarınızda geniş alanlar sunmak için tasarlanan depo rafları ile aradıklarınızı kolayca bulacak, depolarınızda düzenli bir görünüme sahip olacaksınız. Daha önceden aldığınız raflardan dolayı yaşadığınız olumsuz tecrübenin izlerini silmek adına, aklınızdaki bütün sorulara eksiksiz cevap vererek güven içinde ürünleri alıp kullanma imkanı sunuyoruz. Ürünlerimizi hiçbir sorun yaşamadan uzun zaman kullanabilirsiniz.

Depo Rafları Ürün Kalitemiz

Firmamız birbirinden farklı model olarak sizlere sunduğu depo rafları, portatif kullanımı ile kolay kurulum ve yer değiştirme imkanı vermektedir. Ürünlerimizin hepsi ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uyum sağlamaktadır. Kendini kanıtlamış markalar tarafından üretilerek sizlere sunulmaktadır. Suya ve darbeye dayanıklı raflarımız;

Kaliteli malzemeden üretildiğinden herhangi bir sorun oluşturmadan kullanılabilir,

Malzeme kalınlığı ve sağlamlığı sayesinde rafların yük taşıma kapasitesi yüksektir,

Portatif oluşu ile depo boyutuna göre ayarlanabilir, kolay sökülüp takılabilir,

Çeşitli renk seçenekleri ile depolarınızda güzel bir görünüm oluşturmaktadır.

Ürünlerimizin hepsinde markanın sunmuş olduğu garanti bulunmaktadır,

Firmamızın satışa sunmuş olduğu bütün depo rafları, ilk siparişinizden başlayarak elinize ulaşıncaya kadar teslimat süresi boyunca güvence altına alınmaktadır. Bu süre içerisinde raflarda herhangi bir deforme olma, kırılma, ezilme, boya dökülmesi vb. sorunların oluşması durumunda rafı yenisi ile ya da belirlediğiniz başka bir model ile anında değişimini yapmaktayız. Teslimat anında rafların herhangi bir parçası eksik olması durumunda, eksik olan parça hızlı bir şekilde size ulaştırılmaktadır. 

Depo Rafları Vizyonumuz

Firmamız hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeyen anlayışı çerçevesinde, piyasa koşulları göz önüne alındığında en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Hem alışveriş anında hem de depo raflarının kullanımı aşamasında kazançlı çıkacağınızın taahhüdünü vermekteyiz. Raf alırken belirlediğiniz kriterler altında, hazırlamış olduğunuz tercih listenizin ilk sırasında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile en iyisini vermek için çalışmaktayız.

İlk faaliyete başladığımızda belirlemiş olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkesi ışığında, ürünlerden şikayetçi olma ya da memnun kalmadığınız durum olması halinde ödemiş olduğunuz ücreti eksiksiz olarak, hiçbir neden gözetmeksizin tarafınıza iade etmekteyiz. Firmamız piyasada kazanç sağlamak için değil sizlerin güvenini alabilmek için hizmet vermektedir. alışveriş işleminde ve sonrasında tüm sorumluluğu firmamız alarak sizlerin herhangi bir mağduriyet yaşaması ve ilave bir maliyete girmenizin önüne geçiyoruz.

Dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyebilir, markalarımızın kalitesini araştırabilirsiniz. Ürünlerimizi istediğiniz gibi karşılaştırma yapabilirsiniz. Daha önce teslim ettiğimiz siparişler sonucunda müşterilerimizden gelen yorum ve eleştirileri inceleyebilirsiniz. Bizlerle haftanın her günü irtibata geçerek depo rafları konusunda bütün sorularınızı kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Sizlerden gelen önerileri ile büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun için çalışma stratejimizi belirleme yolunda bizlere yardımcı olmak için talep ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.