Stokta Yok

Bosch Arm 34 Çim Biçme Makinesi Bosch Türkiye Resmi Garantili

₺799,90

Bosch ARM 34 Çim Biçme Makinesi  Başlıca ürün özellikleri Güçlü Powerdrive motoru, çimlerin temiz şekilde kesilmesine yöneliktir. Akıllı tasarımı ve kompakt yapısı sayesinde emsalsiz bir yer tasarrufu sağlar. Ergoflex tutamak sayesinde üstün ergonomi.   Diğer ürün avantajları İki kez katlanabilir alt tabanlık ve istiflen..

Bosch Art 27 Misinalı Kenar Kesme Makinesi Çim Biçme Makinesi

₺449,90

Başlıca ürün özellikleri Otomatik misina besleme sistemi, misina yönetimi ihtiyacını minimize eder Tek klik ile kesme modundan kenar düzeltmeye geçiş Tek klik ile yükseklik ayarı Diğer ürün avantajları Tamamen ayarlanabilir ikinci tutamak Kompakt ve hafif Gelişmiş motor sayesinde hızlı ve temiz biçimde tamamlama Yumuşak tutamak sayesinde konforl..

Bosch Easygrasscut 23 Kenar Kesme Makinesi Çim Biçme Makinesi

₺299,90

• Kolay ve rahat kullanım için dengeli ve hafif • Sorunsuz, yarı otomatik makara, manuel ayarlamaya gerek kalmaz • Optimum sonuçlar için yüksek kaliteli işçilik, güçlü motor ve aşınmaya dayanıklı diş • Motor gücü 280 W • Dairesel kesme çapı (misina) 23 cm • Kesme sistemi Misina makarası • Kesme hızı 12.500 dev/dak • Makara 1,6 mm x 4 m • Ağırlık 1,..

Einhell Gc-em 1437 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

₺699,90

Özellikler :  Yüksek torklu güçlü karbon motor 3 seviye eksenel kesme yüksekliği ayarı Katlanır tutamak Taşıma kulbu 36 litre çim haznesi Yüksek kaliteli, darbe dayanımlı plastik gövde Geniş tekerler sayesinde düşük çim ezilmesi 500 m²'ye kadar araziler için uygundur Teknik Özellikler: Giriş voltajı          230 V | 50 Hz Güç                    ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Çim Biçme Makinaları

Çim biçme makinaları, uzayan çimlerinizin verdiği rahatsız görüntüden kurtulmanızı saplamaktadır. Bahçenizi daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşturmak için kolayca kullanabilirsiniz. Firmamız daha önce yaşadığınız olumsuz tecrübelerin izini silmek adına, belirlediğiniz kriterler doğrultusunda bütün sorularınıza eksiksiz ve net cevaplar vermektedir. Sizlerin güven içinde aradığınıza ulaşma imkanı sunan firmamız güvenle kullanacağınız ürünleri sizlere sunmaktadır.

Çim Biçme Makinaları Kalitemiz

Bahçenizin düzeni için olmazsa olmaz olan çim biçme makinaları birbirinden farklı modeller olarak sizlere sunulmaktadır. Kendini kanıtlamış markalar tarafından üretilen makinalar, ulusal ve ulusalar arası kalite standartlarının hepsine eksiksiz uyum sağlamaktadır. Ürünlerimizin hepsi son kontrolleri yapılarak sorunsuz şekilde sizlere gönderilmektedir. Bu bağlamda;

Makinalarımız hem benzinli hem de elektrikli seçenekleri ile siz sunulmaktayız,

Makinaların tüm yedek parçaları mevut bulunup, dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz,

Geniş toplama hazinesi ile tek seferde büyük alanlar biçebilirsiniz,

Kolay kullanımı ile her yerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz,

Çim biçme makinaları, üretici firma tarafından her bir parçasına kadar garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Ayrıca makinaları ilk siparişinizden başlayarak sizlere teslim edilene kadar geçen süre firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Ürünlerde teslimat anında oluşabilecek, kırılma, ezilme, deforme olma, boya solması vb. sorunlar olması halinde, makinaları yenisi ya da sizlerin belirleyeceği başka bir model ile değişimi anında yapılmaktadır. Firmamız ürünlerden dolayı ekstra masraf ve mağduriyet yaşamamanız için titiz ve itinalı bir şekilde hizmet vermektedir.

Çim Biçme Makinaları Vizyonumuz

Kaliteli hizmet ve ürün anlayışından ödün vermeden çalışan firmamız, çim biçme makinaları konusunda piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçenekleriniz sizlere sunmaktadır. Makine alırken hazırlamış olduğunuz tercih listesinin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile sizlere daha iyisini vermek için çalışmaktayız.

Dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret edebilir, geniş ürün kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz markaların kalite araştırmasını yapabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili olarak istediğiniz yer ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Daha önce teslim ettiğimiz siparişler sonrasında, müşterilerimiz tarafından hakkımızda yapılan yorum ve eleştirilere bakabilirsiniz. Sizlerden gelen bilgiler ile her geçen gün büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz. Çalışma stratejimizi belirlememizde bize yardımcı olmak için görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Firmamız sizlere aradığınız çim biçme makinaları ve yedek parçalarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunmaktadır. Bu doğrultuda firmamız kendisine belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti hedefi ilkesinde, üründen şikâyetçi olma ya da memnun olmama durumlarında ödemiş olduğunuz ücreti, hiçbir neden aramaksızın tarafınıza iade etmektedir. Firmamız vizyonu olan olumlu referans ve müşteri güveni kazanma ilkesi ile kurulup bu doğrultuda her geçen gün dikkatli bir şekilde ilerlemektedir. Firmamız sizlere hem yapacağınız alışveriş anında hem de kullanıma başladıktan sonra kalitesi ile kazançlı çıkacağınız taahhüt etmektedir.