Bidesenal 6 Telli Bahçe Şemsiyesi Ampul Şemsiye Balkon Şemsiye 3 Mt Krem Renk Makaralı Katlanır Gölgelik

₺999,00

Ürün Krem Renkli Olarak Satıştadır. Koruma Kılıfı Harici Satıştadır Bu Satışta Dahil Değildir. Üründe Ağırlık Dahil Değildir.  Mermer vb Yöntemlerle Ayakta tutabilirsiniz. Dilerseniz Vidalama Yolu ile Kendi İmkanlarınızla Zemine Vidalayabilirsiniz. Üründe Ayak Dahildir. Krem Otel Şemsiye Şemsiye, yer kaplamayan tasarımıyla teras ve bahçelerin..

Bidesenal Alüminyum Bahçe Bankı Balkon Ve Teras Bank

₺519,90

Alüminyum malzemeden yapılmış sapasağlam olduğu kadar tasarımıyla da şık bir bank... Terasınızda veya bahçenizde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bank, keyifli sohbetlerinizde size eşlik edecek. Ölçüler: 128 x 56 x 81 cm Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir...

Bidesenal Çardak Bahçe Çardağı Gölgelik Tente 3x3 Metre Gazebo Parti Çadırı Extra Kalın Örtü - 3 X 3 Mt

₺249,90

Altında istediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz,  Güneşin zararlı etkilerinden uzak günün yorgunluğunu atabileceğiniz Parti Çadırı.    Kurulumu ve kaldırması sadece saniyeler alan Parti Çadırı,  Dekoratif yapısı ile bahçenize benzersiz bir hava katacak.    Ölçüler: 300 x 300 cm   Ürün, güneşten korunma için uygundur;  Yağmur ve..

Bidesenal Döküm Ayaklı Ahşap Bank.park Bank 1 Adet

₺489,90

Bidesenal Ladin Döküm Ayaklı Ahşap Bank site, bahçe ve parklarda kullınalabilecek bahçe bankı Kullanılan ağaçlar kullanımda bir sorun yaşanmaması için fırınlanmıştır Dış etkenlere karşı emprenye maddesi ile korunmuştur Cıvata aksamı galvanizli sarı renkte olup paslanma yapmaz Ölçü: 145x45x70 cm..

Bidesenal Park Bahçe Koltuk Bank Piknik Bankı Bahçe Bankı

₺599,90

Ahşap ve metalden oluşan bu bank kullanıldığı her yerde farklı tasarımı ve şıklığıyla dikkat çekecek. Mevsim şartlarından etkilenmeyen, ayakları alüminyum dökümden yapılmış olan bank piknik alanlarında, site bahçelerinde veya teraslarda kullanıma son derece uygun. Ölçüler: 128 x 63 x 79 cm..

Bidesenal Parti Çadırı Çardak Bahçe Çardağı Gölgelik Tente 3*3 Metre Gazebo Parti Çadırı

₺249,90

Altında istediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz,  Güneşin zararlı etkilerinden uzak günün yorgunluğunu atabileceğiniz Parti Çadırı.    Kurulumu ve kaldırması sadece saniyeler alan Parti Çadırı,  Dekoratif yapısı ile bahçenize benzersiz bir hava katacak.    Ölçüler: 300 x 300 cm   Ürün, güneşten korunma için uygundur;  Yağmur ve..

Bidesenal Parti Çadırı Polyester Kumaş Örtü Çardak Bahçe Çardağı Gölgelik Tente 3*3 Metre Gazebo Parti Çadırı

₺349,00

Altında istediğiniz gibi vakit geçirebileceğiniz,  Ürün Polyester Örtü den Üretilmiştir. Hasır Örtü Değildir. Krem Renk Şemsiye Kumaşından Üretilmiştir. Diğer Ürünlerimiz Hasır Örtü Şeklindedir. Güneşin zararlı etkilerinden uzak günün yorgunluğunu atabileceğiniz Parti Çadırı.    Kurulumu ve kaldırması sadece saniyeler alan Parti..

Bidesenal Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 1 Ton 325 Kg Taşıma Kapasiteli Depo Rafı

₺349,99

Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf Ebatlar: 180 x 90 x 45 cm Taşıma kapasitesi 265 kg Fırın Boyalı Paslanmaz *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir. Ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi Dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay kurulumu,hafif gövdesi ve her rafı 265..

Bidesenal Senem 3 Kişilik Metal Bahçe Salıncağı

₺1.499,00

Bidesenal Senem 200 Cm 3 Kişilik Bahçe Salıncağı    SALINCAĞIN AĞIRLIĞI TAŞIYAN AYAKLARI KAYNAKLIDIR SALINCAĞIN TAŞIYICI KOL YAPISI KAYNAKLIDIR SALINCAKTA KAYNAKLI PARÇALARIN İYİ YÖNLERİ Daha Sağlamdır. Uzun Ömürlüdür.  Gevşeme Yapmaz. Gıcırdama Sesi Yapmaz. Kurulum Süresini Azaltır. İSKELET TAKIMI ÖZELLİKLERİ Salıncağımızın Taşıyıcı kısımlarının..

Raf Metal Raf Sistemi Yük Rafı 5 Raflı 875 Kg Taşıma Kapasiteli Depo Rafı

₺259,90

Çalışma masasına dönüşebilen 5 zeminli metal raf Ebatlar: 180 x 90 x 45 cm Taşıma kapasitesi 175 kg Fırın Boyalı Paslanmaz *Ürün demonte olarak teslim edilmektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir. Ahşap 5 katlı ağır yük metal raf sistemi Dükkanınızda,deponuzda,garajınızda herşeyi yerleştirebileceğiniz kolay kurulumu,hafif gövdesi ve her rafı 175..

Tefal Performa Krom Large Ütü Masası Paslanmaz Çelik Buhar Kazanlı Ütü Masası

₺339,90

Performa Krom Ütü Masası Buhar geçirebilen monoblok gövde Normal ütü ve buhar kazanlı ütü park yeri Çift yönlü ütü yapma özelliği (hem sağ ile hem sol ile) Krom iskeleti sayesinde paslanmaya son Normal ütü için park yeri Ayarlanabilir yükseklik ayarı Buhara dayanıklı yüzey özel keçe Isıya dayanıklı özel pamuklu kumaş Estetik ve sağlam ..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

GÜNÜN FIRSATI