Bidesenal Rattan Koltuk Bahçe Sandalye Takımı 4 Parça Rattan Balkon Seti Suya Dayanaklı Rattan Örme

Bidesenal Rattan Koltuk Bahçe Sandalye Takımı 4 Parça Rattan Balkon Seti Suya Dayanaklı Rattan Örme

₺2.999,00
Marka:
Ürün Kodu: Afra Oturma Grubu
Stok Durumu: 66
Görüntülenme: 241

Ücretsiz - 2 Gün İçerisinde Kargo

Bidesenal Rattan Koltuk Bahçe Sandalye Takımı 4 Parça Rattan Balkon Seti Suya Dayanaklı Rattan Örme
Bidesenal Rattan Koltuk Bahçe Sandalye Takımı 4 Parça Rattan Balkon Seti Suya Dayanaklı Rattan ÖrmeBidesenal Rattan Koltuk Bahçe Sandalye Takımı 4 Parça Rattan Balkon Seti Suya Dayanaklı Rattan Örme, etkili görünümüyle bahçelerinize ve teraslarınıza zarif bir hava kazandırırken dayanıklı yapısıyla da uzun bir kullanım ömrü sağlar. 4 kişilik oturma grubu, tamamen el üretimi olması sayesinde benzersiz bir kalite sergilerken geniş ölçüleri sayesinde de konforunuzu yükseltir.Benzersiz Bidesenal Konforuyla TanışınBidesenal bahçe koltuk takımı, 1 adet 142 x 76 x 90 cm ölçülerinde iki kişilik koltuk, 2 adet 75 x 76 x 90 cm ölçülerinde tek kişilik koltuk ve 1 adet 73 x 43 x 45 cm ölçülerinde sehpadan oluşur.Tamamı elde üretilen Bidesenal bahçe koltuk takımı, %100 rattan malzemeden imal edilmiştir. Üründe plastik malzeme ve kalıp baskı bulunmadığı için tamamen orijinal olan ürün, sağlıklı yapısıyla da güvenli bir kullanım imkanı sunar.Çevre dostu hammaddeden imal edilen koltuk takımı, ayrıca kanserojen madde de içermez. Bu sayede her yaşta kullanıcının rahatlıkla faydalanabileceği Bidesenal koltuk takımı, çocuklarınız için de son derece idealdir.Ürüne dahil olan minder takımı, bej rengi ve dolgun tasarımıyla son derece kaliteli bir görünüm sergileyerek yaşam alanlarınıza çarpıcı bir hava kazandırır. Yastık takımı, yumuşak yapısıyla da konforunuzu artırır.Koltuk takımına dahil olan orta sehpa, sandıklı olması sayesinde kullanım avantajı sağlar. Çok sayıda kişisel eşyanızı muhafaza edebilen sehpa, pratik kullanımıyla da hayatınızı kolaylaştırır.Bahçenizde Yüksek KaliteÜrün Tipi: Bahçe Koltuğu TakımıÜrün İçeriği: 1 adet iki kişilik koltuk, 2 adet 1 kişilik koltuk, 1 adet orta sehpaÜrün Malzemesi: RattanÜrün Ölçüleri: 142 x 76 x 90 cm (İki Kişilik Koltuk), 75 x 76 x 90 cm (Tek Kişilik Koltuk), 73 x 43 x 45 cm (Orta Sehpa)Üretim Yeri: TürkiyeKullanım ÖnerileriBidesenal rattan koltuk takımınızı elinize geçtikten sonra doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünün gövde kısımlarını ve minderlerini yıkamadan önce kullanım kılavuzundaki talimatları incelemeniz, doğru sıcaklık ve yöntemi belirlemenize yardımcı olur. Bu sayede kullanıcı hatasına bağlı deformasyonların oluşumu engellenebilir. % 100 Orjinal Rattan Takım Enjeksiyon Baskı ve Plastik Kalıp Baskı ile Üretilmemiştir.

Birebir El İşçiliği Rattan Koltuk Takımıdır.

Tamamen El Üretimi

Çevreye Zararsız Hammadde Kullanarak Üretilmiştir.

Rattan Koltuk Takımı

Misafirlerinizi geniş ve rahat koltuklarda ağırlamanız için sizi bekliyor.

2 adet tekli,

1 adet ikili koltuk ve 1 sehpadan oluşan

bu konforlu oturma grubu, yumuşak minderleriyle sizi dinlendirecek; dostlarınızla birlikte güzel yaz günlerinin keyfini rahat rahat çıkaracaksınız.

Adet ve Ölçüler: 1 adet 2'li koltuk 142 x 76 x 90 cm 2 adet tekli koltuk 75 x 76 x 90 cm 1 adet sandıklı sehpa 73 x 43 x 45 cm

Ürüne minderler dahildir.