BANYO

Evinizin en önemli bölmesi olan banyolarınızı ferah bir ortama kavuşturmak, şık bir görünüm kazandırmak istediğinizde iletişime geçeceğiniz ilk adresiz. Banyonuza yeni bir hava kazandırmak için çeşitli sitelere girmenize, karşılaştırmalar yapmanıza, birçok arama yapmanıza gerek kalmayacak. Firmamız belirlediğiniz kriterler doğrultusunda, aklınıza takılan bütün sorulara eksiksiz ve net cevaplar vererek güvenli bir banyo hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız ile yapacağınız alışveriş neticesinde hem maddi hem de manevi yönden kazançlı çıkacağınızı garanti etmekteyiz.

Banyo Ürünlerimiz ve Kalitemiz

Banyolarınızı hayalinizdeki görünüme kavuşturmak, çok kullanışlı hale getirmek ve ilk andaki sağlamlığı ile uzun yıllar kullanmanız için firmamız, birbirinden farklı ürünleri ve şık tasarımları sizlere sunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına tam olarak uyum sağlayan ürünlerimizden başlıca şunlardır;

Zevke uygun desenleri ile seramikler,

Dilediğiniz renk ve boyutta banyo dolapları,

Duşakabin ve aksesuarları,

Duş tekneleri,

Duş başlıkları ve hortumları,

Banyo batarya ve muslukları,

Klozet ve klozet kapakları,

İstediğiniz boyutlara göre lavabolar,

Sabunluk ve diş fırçalama aksesuarları,

Banyo havlusu, paspası, perdesi,

Havlu ve tuvalet kağıdı aksesuarları,

Banyo aspiratör ve fanları,

Havlu makinesi, fırçalama seti ve çöp kovaları,

Banyo yedek parçaları ve sifonlar,

Banyo aynaları,

Sizlere sunmuş olduğumuz bütün banyo ürünleri ülke genelinde kendini kanıtlamış markalar tarafından üretilmektedir. Firmamız, ürün markalarının sizlere sunmuş olduğu garantinin yanı sıra, ilk siparişinizden elinize ulaşıncaya kadar süreci güvencesi altına almaktadır. Sevkiyat esnasında deforme olma, kırılma, renk solması, çizilme vb. hasar oluşumu sonrasında ürünü yenisi ile ya da belirlediğiniz başka bir model ile anında değişimini yapmaktayız.

Banyo Konusunda Vizyonumuz

Kaliteden ödün vermeyen anlayışı içerisinde çalışan firmamız, piyasa şartlarına bağlı olarak en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Banyo konusunda hazırladığınız tercih listenizin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile firmamız sizlere en iyisiniz sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamız, elinize ulaşan ürünlerden memnun kalmadığınız bir durum olması halinde hiçbir neden aramaksızın ödemiş olduğunuz ücreti sizlere iade etmektedir. 

Dilediğiniz zaman sayfamızı ziyaret edebilir, banyo kategorisindeki ürünlerimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesini araştırabilirsiniz. Daha önce hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin bizler hakkında yapmış olduğu yorumlara göz atabilirsiniz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler sizlere hızlı bir şekilde teslim edilerek, banyonuzu hayallerinizdeki gibi bir görünüme kolayca getirebilirsiniz. 

Sizlere hizmet vermek için var olan firmamıza ait görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak çalışma stratejimizi belirlememizde bizlere yardımcı olabilirsiniz. Her geçen gün büyümeye devam eden firmamız, sizlerin desteği ile gelişerek çalışmaya devam edecektir.