Bidesenal Kömürlü Mangal Ayaklı Kapaklı Taşınabilir 37 Cm Piknik Mangalı

₺199,00

  Bu mangal sizinle her yere gelir! Küre Mangal kompakt tasarımı, kolay taşınabilir ağırlığı ve sempatik görüntüsüyle yanınızdan hiç ayırmayacağınız, yaz boyu keyfinize keyif katacak bir mangal. 37 cm'lik ızgara alanı, masa üstünde rahatlıkla kullanabileceğiniz modeliyle konuklarınızı yalnız bırakmadan, onlara mükemmel lezzetler sunabileceksini..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Mangallar

Mangal

İster bahçede ister balkonda, terasta nerede olursa olsun mangal keyfinize keyif katan tasarımlar bu sitede. Çeşitliliğine ve tasarımına yetişilmeyen mangallarımızı web sayfamızda ödeme kolaylıkları ve taksitlerle sizlere satışa sunuyoruz.  Mangalları kullanım tarzınıza göre ister taşınabilir ister sabit modellerden seçebilirsiniz.  Mangal seçimi yaparken nerede ve nasıl kullanmak istediğinize göre tercih yapabilirsiniz. 

Mangal Çeşitleri ve Kullanımları

Mangal çeşitleri çok geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Son derece pratik ve rahat kullanıma sahip mangallar olduğu gibi bahçelerde sabitlenerek kullanılan mangallarda vardır. Taşınabilen mangal modellerinin elektrikli çeşitleri de vardır. Elektrikli mangallar is, duman, ateş yakma gibi konulara girmek istemeyen ya da açık alanlarda mangal yakma imkânı olmayan kişilerin tercih ettiği modellerdir. Bu modeller genellikle balkonlarda, teraslarda yani günlük yaşam alanlarında kullanılır.

Sıklıkla tercih edilen bir başka mangal türü de hepimizin bildiği gibi kömürlü mangallardır. Kömürlü mangallar genellikle mangal yakılabilecek dış mekânlarda kullanılmaktadır. Kolaylıkla açılıp kapanan kömürlü mangalların portatif şekilde oldukça fazla çeşitleri mevcuttur. Havaların güzelleşmesiyle kendini açık alanlara atan kişiler sıklıkla mangal yapmaktadır. Sizlerde kullanım şeklinize göre ihtiyaç duyduğunuz mangal türünü web adresimizden bulabilirsiniz.

Çeşitleri kullanım alanına ve türüne göre çok fazla çeşitlilik gösteren mangalların büyükleri daha kalabalık gruplar için kullanılırken, daha az sayıda ya da ailenizle kullanacağınız zamanlarda ise küçük modeller tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mangalda ne pişirmek istediğiniz ve ne amaçla aldığınızda önemlidir. Mangalın büyük olması durumunda aynı anca birçok çeşit mangalda pişirilebilir.

Mangalların ayaklarının uzun olması da büyüklükleri ve genişlikleri kadar önemlidir. Oturarak mangal yapmak istemeyen kişiler, mangalı yapacakları mekâna göre yüksek modeller tercih etmelidir. Bizim bu alanda sizlere önerimiz sitemizden seçeceğiniz modeller olacaktır. Sizler için en rahat şekilde kullanılan sağlam ve portatif modelleri seçtiğimizi bilmenizi isteriz. Eğer duman sorununuz yoksa kömürlü mangallardan yana tercih yapmanız yiyeceğinizden daha fazla lezzet almanızı sağlar. Elektrikli mangallar ise daha konforlu olmakla birlikte istenilen her yerde ve her mevsimde kullanılabilir. Bu mangallar ateş yakma, is ve dumana girmek istemeyen kişilerin tek tercihi olmalıdır.

Taşınmayan Bahçe Mangalları

Piknikte, parkta, bahçede taşınabilen katlanıp açılabilen mangallar haricinde evinizin, yazlığınızın bahçesine monte ederek kullanacağınız mangal modellerimiz de mevcuttur. Bu mangalları dilediğiniz alana sabitleyerek kullanabilirsiniz. Hatta mangalınızın üstünü kapatarak yağmurdan ve hava şartlarından koruyabilirsiniz. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz.

Sizler için tasarladığımız web adresimiz den kullanımınıza uygun mangal modellerimizden seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak model tercihleriniz için yardım alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü ödeme kolaylıklarıyla satın alabilirsiniz. Yaklaşan güzel havaları göz önünde bulundurarak mangal keyfiniz için geç kalmadan tercih yapınız. Web adresimizden seçtiğiniz ürünler kısa sürede kargo ile sorunsuz bir şekilde kapınıza gelecektir.