Stokta Yok

Bahçe Havuzu Aile Boyu Büyük Havuz Şişme Havuz Prefabrik Havuz

₺749,00

Tüm aile birarada keyifli vakit geçirebileceğiniz, yaz aylarının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz Bahçe Havuzu! Sıcak yaz günlerinde serinlemek ve suyun iyileştirici etkisiyle tazelenmek için ideal. El ve ayak pompası ile kolayca şişirebilir, pratik su tahliye vanasıyla anında boşaltabilirsiniz. Uzunluk: 260 cm Genişlik: 160 cm Yükseklik: 65..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Havuzlar

Havuzlar, yazın denize ve havuza gidemeyen kişilerin günlük yaşam şartlarında mevsimi keyifli hale getirmek için bahçe, balkon ve teraslarda kullandıkları ürünlerimizdir. Havuzlar yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasındadır. Hele de denize ve yüzme havuzuna gitme imkânı yoksa serinlemenin en güzel yanıdır.  Hem sizin hem de çocuklarınızın keyfini yerine getirecek havuzlarımızı satın alarak kısa sürede kullanım yapabilirsiniz.

Havuzlar sıklıkla çocukların eğlenmesi için tercih edilse de çok daha büyük kullanımlar için ürettiğimiz ürünlerimizde mevcuttur. Ebeveynler için ürettiğimiz büyük ve derin havuzlarımız, yazın denize, tatile ve yüzme havuzlarına gidemeyen kişilerin vazgeçilmezleri arasındadır. İş izni olmayan, yoğun çalışan ya da tatil imkânı olmayan kişilerin ev şartlarında keyifle kullanacağı ürünlerdir. 

Şişme Havuzlarımız

Şişme havuz satın alırken öncelikle kullanım nedeninize göre tercih yapmanız gerekir. Şişme havuz ailecek mi kullanılacak yoksa çocuklarınız için mi satın alacaksınız ona karar vermelisiniz. Daha sonra havuzu kullanacağınız alanın genişliğine göre kullanabileceğiniz ölçüde ürün tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde ürünü paketinden açılmış olacak ve kullanacağınız alana sığdırmaya çalışırken hasar verebilirsiniz.

Şişme havuzlarımızın yapısından bahsedecek olursak, yan kısımları şişirilebilen, alt kısmı su geçirmez sağlam özellikte üretilen ürünlerdir. Sıradan şişme havuzlarından farklı olarak açık alanlarda kullanıma uygun olarak ürettiğimiz havuzlarımız, dış mekân koşullarından etkilenmeyecek ürünlerdir. Özellikle sağlam ve dayanıklı maddelerden ürettiğimiz havuzlarımızın kurulumu kolaydır ve kullanıldıktan sonra kolayca paketlenebilir. Ayrıca şişme havuz haricinde daha farklı yapıda olan ve sağlamlığının kanıtlandığı prefabrik havuzlarımızda mevcuttur.

Havuz Fiyatları

Havuzlarımızın fiyat konusundan bahsedecek olursak öncelikle çocuk havuzu ve yetişkin havuzları şeklinde ebatlar vardır ve fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Bunun haricinde havuz fiyatını etkileyen unsurlar şunlardır;

Şişme havuz ve prefabrik havuz fiyatları farklıdır

Havuzun ebatları yani derinlik ve genişlik de fiyatı belirler

Havuzun modeli, yuvarlak mı, oval mi, karemi bunlarda fiyatı etkilemektedir. 

Havuzun yapımında kullanılan malzemeler oldukça önemlidir ve fiyatı etiler

Havuzun merdivenli olması 

Üst kaplama bezi

Prefabrik havuzlarda devir daim motoru gibi özellikler fiyatı etkilemektedir.

Bu havuzlar satın alındığında kaliteli tercihler yapmanız daha uzun ömürlü olacağı için dikkatli olmanızı öneririz. Firmamız tarafından sizlere sunulan havuzların uzun ömürlü, kullanışlı ve son derece keyifli kullanabileceğiniz ürünler olduğunun altını çizebiliriz. 

Hizmetlerimiz

Sitemizde ürün almak istediğinizde seçimi yaparken satın aldığınız ürünümüzden memnun kalmanız adına web adresimizde size faydalı olabilecek tüm ayrıntıları belirtiyoruz. Ürün içeriklerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak ürünlerimizin ayrıntılı bilgilerini öğrenebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıklarıyla sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yaklaşan yaz aylarının keyifle geçmesine zemin hazırlama şimdiden balamanızı ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmanızı öneririz. Sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeye hazırız.