Salıncak Koruma Örtüsü 245*160*125

₺159,90

3 kişilik, tenteli, orta-büyük boy salıncaklar için tasarlanan Salıncak Koruma Örtüsü, salıncağınızı yağmur, toz ve kirden korur; kullanımını kolaylaştırır ve ömrünü uzatır.Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen örtünün ön ortasında, kapı şeklinde birleşen iki yan parça aralanarak kapı görevi görür. Bu sayede istendiğinde koruma örtüsü çıkartılmadan salı..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Koruma Örtüleri

Güzel vakit geçirdiğiniz, eğlendiğiniz ve huzurun tadına vardığınız bahçenizdeki eşyaları korumak istediğinizde ihtiyacınız olan bahçe koruma örtülerine ulaşmak istediğinizde iletişime geçebileceğiniz tek adresiz. Koruma konusunda tüm sorularınıza net ve eksiksiz cevap vererek, aklınızdaki soru işaretlerini kaldırıyor, bahçe eşyalarınızın korunmasını güvencemiz altına alıyoruz. Bahçedeki eşyalarınızı her türlü hava koşullarına karşı korumak ve uzun yıllar kullanmak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Bahçe Koruma Örtüleri Ürünlerimiz

Havalar nasıl olursa olsun bahçenizdeki eşyaların ilk andaki sağlamlığı ve görüntüsünde kalmasını sağlamak için sizlere çeşitli modelleri sunmaktayız. Birbirinden farklı model ve eşyalarınıza tam uyumlu ürünlerimizin hepsi kendini kanıtlamış markalar tarafından üretilip sizlere sunulmaktadır. Ulusal ve uluslararası kalite standartlarını ve hijyen koşullarını sağlayan tüm ürünlerimiz gerekli kontrolleri gerçekleştirdikten sonra sizlerle buluşturuyoruz. Sunmuş olduğumuz bahçe koruma örtülerimiz;

Su geçirmez kumaşlardan üretilmektedir,

Sıcağa ve yanmaya karşı dayanıklı olarak üretilmektedir,

Esnek yapısı ile kullanmak istediğini eşyanıza kolay uyum sağlamaktadır.

Kaliteli geçirmezlik özelliği ile eşyalarınızı kir ve tozlanmalara karşı korumaktadır,

Kolay serilebilir ve toplanabilirdir,

Kullanımda kaldırınca katlanarak yer kaplamadan saklanabilir,

Satışa sunmuş olduğumuz her örtü için markaların sizlere sunmuş olduğu garantisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız tarafından almış olduğunuz bahçe koruma örtüleri, ilk sipariş vermenizin ardında elinize ulaşıncaya kadar güvence altına alınmaktadır. Bu süreç içinde örtülerde oluşabilecek, deforme olma, yırtılma, renk solması vb. sorunlar karşısında ürünü iade alarak yenisini ya da istemiş olduğunuz farklı bir model örtü ile değişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bahçe Koruma Örtüleri Kalitemiz

Kaliteden ödün vermeyen hizmet ve ürün anlayışı ile firmamız sizlere en iyisini sunmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sizlerle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendisine hedef olarak benimseyen firmamız, memnun kalmadığınız ürün karşısında ödemiş olduğunuz ücreti hiçbir koşul aramandan tarafınıza iade etmektedir. Bahçe koruma örtüleri seçiminizde ilk sırada olmanın vermiş olduğu onur ve yüklediği sorumluluk ile firmamız titizlik içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sayfamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir, ürün çeşitlerimiz ve sunulan markaların kalitesini araştırabilirsiniz. Firmamızın ürünlerini istediğiniz ürün ile karşılaştırma yapabilirisiniz. Firmamızın teslim etmiş olduğu ürünler sonucuna yapılan yorumlara göz atabilir, hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorunlarınızı iletebilir ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Sizler için çalışmaya başlayan firmamız, sizlerden gelen bilgi ve öneriler ile büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. İstediğini konu hakkında firmamız ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, çalışma stratejimiz belirlememizde bize yardımcı olabilirsiniz. Bahçe koruma örtülerimiz ile eşyalarınızı ilk günkü sağlamlığında ve görüntüsünde kullanabilirsiniz. Artık havalar nasıl olursa olsun eşyalarınızı düşünmek, onlar için endişelenmek ortadan kalkacak. Sizlere içinde bulunduğunuz hava koşullarının keyfini dilediğinizce çıkarmak kalacaktır.